hore

Verejné obstarávanie

Verejné obstarávanie

Príloha č.1 - návrh na plnenie kritérií

Príloha č.1 - návrh na plnenie kritérií.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 217,49 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Výzva na predloženie cenovej ponuky_do súťaže

Výzva na predloženie cenovej ponuky_do súťaže.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 329,28 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Verejné obstarávanie na detské ihrisko - 20.3.2020

SKLADBA DOPADOVEJ PLOCHY PRI OBRUBNÍKU

SKLADBA DOPADOVEJ PLOCHY PRI OBRUBNÍKU.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 44,48 kB
Vložené: 25. 7. 2023

PÔDORYS

PÔDORYS.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 50,44 kB
Vložené: 25. 7. 2023

CELKOVÁ SITUÁCIA STAVBY

CELKOVÁ SITUÁCIA STAVBY.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 65,6 kB
Vložené: 25. 7. 2023

SITUÁCIA ŠIRŠÍCH VZŤAHOV

SITUÁCIA ŠIRŠÍCH VZŤAHOV.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 203,53 kB
Vložené: 25. 7. 2023

PREVAŽOVACIA HOJDAČKA

PREVAŽOVACIA HOJDAČKA.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 224,95 kB
Vložené: 25. 7. 2023

PRUŽINOVÁ HOJDAČKA PES

PRUŽINOVÁ HOJDAČKA PES.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 221,3 kB
Vložené: 25. 7. 2023

DVOJITÁ HRAZDA DO 1M

DVOJITÁ HRAZDA DO 1M.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 239,26 kB
Vložené: 25. 7. 2023

EDUKATÍVNY PANEL ABECEDA

EDUKATÍVNY PANEL ABECEDA.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 224,87 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Ponuka na ohlásenie drobnej stavby

1 (4).pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 376,24 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Príloha č.4-Návrh-na-plnenie-kritérií

Príloha č.4-Návrh-na-plnenie-kritérií.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 393,48 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Výzva-na-predkladanie-ponúk

Výzva-na-predkladanie-ponúk.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 558,95 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Príloha č.1-Výkaz-výmer

Príloha č.1-Výkaz-výmer.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 163,13 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Prieskum trhu

Verejní obstarávateľ ,,Obce Vasilov, OU Vasiľov 99, 029 51 Lokca oznamuje záujemcom, že realizuje prieskum trhu na predmet obstarávania Inštalácia kamerového systému pre obec Vasiľov.

Verejní obstarávateľ ,,Obce Vasilov, OU Vasiľov 99, 029 51 Lokca oznamuje záujemcom, že realizuje prieskum trhu na predmet obstarávania Inštalácia kamerového systému pre obec Vasiľov..pdf
Typ súboru: PDF dokument, Veľkosť: 580,76 kB
Vložené: 25. 7. 2023

Zverejňovanie

Kalendár akcií

September2026
Po Ut St Št Pia So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Harmonogram vývozu odpadu

September2026
Po Ut St Št Pi So Ne
31
    Komunálny odpad
Vasiľov
1 2
    Plasty
Vasiľov
3
    Zberný dvor 12:00-16:00
Zberný dvor
4 5
    Zberný dvor 10:00-14:00
Zberný dvor
6
7 8 9 10
    Zberný dvor 12:00-16:00
Zberný dvor
11 12 13
14
    Komunálny odpad
Vasiľov
15 16 17
    Zberný dvor 12:00-16:00
Zberný dvor
18 19 20
21 22 23 24
    Zberný dvor 12:00-16:00
Zberný dvor
25 26 27
28
    Komunálny odpad
Vasiľov
29 30
    Plasty
Vasiľov
1
    Zberný dvor 12:00-16:00
Zberný dvor
2 3
    Zberný dvor 10:00-14:00
Zberný dvor
4
Kalendár zvozu odpadu

logo

NATUR-PACKU

Mapa

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Najdete nás aj na FB:

Obec Vasiľov

facebook

 

Podnikatelia v obci